متخصص قلب – پزشکی برای نجات قلب شما

بیماری قلبی در حال گسترش است و یک متخصص قلب می تواند به افراد در محافظت از قلب خود کمک کند. اینها مواردی هستند تا درباره شان فکر کنید.

به دلیل عوامل مختلف ، بسیاری از افراد در دنیای مدرن ما از نوعی مشکلات کرونر رنج می برند. استرس ، رژیم های غذایی پرچرب و کمبود ورزش فقط برخی از شرایطی است که باعث بروز این مشکلات می شود. متخصص قلب ، پزشکی است که متخصص در تشخیص ، پیشگیری و درمان بیماری های قلبی است. نشان داده شده است که حتی پوسیدگی دندان و التهاب لثه با گرفتگی عروق استنت قلب  و مشکلات کرونر ارتباط دارد. در اینجا چند روش وجود دارد که یک متخصص قلب می تواند به بیماران خود کمک کند تا زندگی سالم تری داشته باشند:

– کنترل فشار خون: فشار خون بالا نشانه مشکلات احتمالی است. پزشکان به طور مرتب تعداد بیماران را کنترل می کنند تا اطمینان حاصل کنند که در محدوده سالم هستند. میزان متوسط ​​فشار خون 120/80 است اما میزان آن می تواند کمی بالاتر یا پایین تر باشد و همچنان خوب باشد. اگر اعداد خیلی بالا بروند ، یک پرچم قرمز است. تغییر در سبک زندگی ، از جمله تغییرات رژیم غذایی و ورزش ، می تواند این ارقام را به سطح ایمنی برساند. برای دستیابی به موفقیت ممکن است دارو نیز لازم باشد.

ضربان قلب: ضربان قلب فرد در معاینات معمول و به دلایل دقیق کنترل می شود. میزان نبض و ضربان قلب فرد چیز زیادی در مورد وضعیت فعلی سلامتی او خواهد گفت. استتوسکوپ ابزاری پزشکی است که می تواند از نزدیک گوش دهد تا اطمینان حاصل کند که میزان مناسب است و موزون و یکنواخت است. حتی نوزادان متولد نشده از طریق دامنه و سونوگرافی کنترل می شوند زیرا ضربان های قلب قوی با بهزیستی ارتباط دارند.

گرفتگی عروق: رژیم غذایی غنی از چربی اشباع شده رژیمی است که احتمالاً در گرفتگی عروق نقش دارد. بدون وجود یک مسیر مشخص ، خون آنطور که باید جریان نخواهد داشت و باعث بسیاری از مسائل می شود که می توانند به طور بالقوه کشنده باشند.

حمله قلبی: حمله قلبی می تواند یک تجربه مخرب و حتی تجربه ای باشد که می تواند باعث کشته شدن یک فرد شود. این موارد در مردان و زنان شایع است. برخی از علائم هشدار دهنده که همه افراد باید از آنها آگاه باشند شامل موارد زیر است:

– تنگی نفس: ناتوانی در نفس کشیدن علامت هشدار دهنده است.

– درد قفسه سینه: درد داخل سینه یک پرچم قرمز است. این می تواند بیاید و بیاید یا ثابت باشد. گزارش شده است که احساس می شود فشار ، پری یا حتی مانند کسی که منطقه را در وسط مرکز دنده ها فشار می دهد.

متخصص قلب – پزشکی برای نجات قلب شما
Scroll to top