Penis Protezi

Geri dönüşü olmayan bir operasyonel müdahale çerçevesinde gerçekleştirilen mutluluk çubuğu, ancak hayat boyu kullanımı şansım da yanında getirir. Yani eğer bu durumdan memnun kalınmaz ise bir daha geri dönüş olmamaktadır. Aynı zamanda protez bozulduğu zaman, penisi delmek suretiyle dışarı çıktığı durumlarda ya da enfekte olduğunda tekrar cerrahi müdahale gerçekleştirilerek yeniden kullanılır hale getirilir. Bu bağlamda eğer enfekte problemi çok fazla ortaya çıkmış ise o zaman ilk başta belli bir süre beklenir.

Yapılacak olan iç kısımda temizliğin ardından penis sağlıklı bir hale getirdikten sonra mutluluk çubuğu operasyonu yapılır. Günümüz teknolojisi de ön plana alınmak suretiyle artık farklı yöntemler çerçevesinde bu cerrahi müdahale ereksiyon problemlerini tamamen ortadan kaldırmış durumdadır. Farklı aşamaları ve değişik özellikleri kapsamında ürünlerin bulunduğu mutluluk çubuğu seçenekleri arasında bir tercih gerçekleştirilebilir. Tabi bu durum doktor ile hasta arasında meydana gelebilecek komplikasyonlar ve fiyat seçenekleriyle cerrahi müdahale konuşulduktan sonra sağlanır.

Genel çerçevede penis protezi adına bilinmesi gereken bazı durumlar

Bu cerrahi müdahale çerçevesinde bilmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. Özellikle birçok hasta mutluluk çubuğu işlemi gerçekleştirdikten sonra boyutunun uzayacağını düşünür. Ancak bu durum mümkün değildir. Doğal boyutlarında penis ne kadar ise müdahale gerçekleştirdikten sonra da aynı uzunlukta kalır. Fakat bazı zamanlarda penisin iç kısmı yapışık bir halde olmaktadır. Böyle zamanlarda mutluluk çubuğu adına daha küçük protezler yerleştirilmek zorunda kalınır. Ancak işlev bakımından hayat boyu bu ürün çeşitleri gün içerisinde kullanılabilmektedir.

Sağlıklı bir biçimde değerlendirilecek olan protez seçenekleri ile birlikte günümüzde, partnerle rahatlıkla birlikte olma şansı elde edilmektedir. Son ve kesin çare olarak gerçekleştirilen bu yöntem, bu güne kadar birçok farklı yöntem çerçevesinde büyük bir memnuniyetle karşılanmış durumdadır. Hastaların büyük bir kısmı partnerler ile birlikte memnun kalır ve sorunsuz olarak bir hayat boyu bir cinsel birliktelik yaşama şansını elde ederler. Fakat hastaları önceden bilgilendirmek ve ileriki durumlarda meydana gelebilecek beklentileri tam olarak belirlemek adına, doktor hasta arasındaki konuşma büyük bir önem arz eder.

Teknolojik gelişmeler ile farklı seçenekleri bulunan ve mutluluk çubuğu ürünleri

Sertleşme problemine karşı bilinen aşamalar dahilinde farklı çözümler bulunmaktadır. Bu çözümler çerçevesinde mutluluk çubuğu işlemini gelmeden önce psikolojik olarak bazı tedaviler uygulanır. Psikolojik durumdan sonra ilaç tedavisine fiziksel açıdan geçirir. Eğer bu durumda belirli bir zaman içerisinde etki yapmaz ise o zaman protez tedavisi uygulanır. Teknolojinin bu konuda her geçen gün daha fazla gelişmesiyle birlikte farklı seçenekler arasından bir tercih gerçekleştirilebilmektedir. Bunlar içerisinde bükülebilir ya da sabit modellerin yanı sıra özellikle su ile şişirme avantajı bulunan mutluluk çubuğu çok fazla değerlendirilmektedir. Bu şekilde normal hayatta da öz güvenli bir biçimde rahatça yaşama imkanı elde edilebilir. Daha fazla bilgi alabilmek için Mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Penis Protezi
Scroll to top